Máme kurzy pro jednotlivce i skupiny

Kurzy přežití

Aktuálně vypsány 2 kurzy.

Seskoky

Aktuálně vypsány 3 kurzy.

O našich kurzech

Na našich kurzech Vám naši zkušení instruktoři ukáží, co všechno můžete v přírodě použít na to, abyste si v krizových situacích uměli vždy poradit. Kurzy, kde Vás můžeme naučit mnoha dovednostem, nejsou jenom kurzy přežití, ale také kurzy střelby, tandemový seskok nebo kurzy sebeobrany.

Co říkají ti, kteří se našich kurzů zúčastnili

Pavel, 48 let

Survivalový výcvik byl perfektní. Klidná lokalita uprostřed lesů, zkušený instruktor s darem předávat informace. Rozdělávání ohně a stanování v dešti, člověk zjistí, že po nějaké době promokne i nepromoknutelné... Informace praktické, podány srozumitelně a vše si lze bezpečně vyzkoušet.

Patrik, 23 let

Zábavná střelba byla rozhodně super. Pro mě první zkušenost na střelnici. Pan instruktor všechno srozumitelně vysvětlil, představil a popsal jednotlivé zbraně, případně i něco z jejich historie. Takže určitě doporučuji vyzkoušet!!

Michal, 35 let

Ze střelné zbraně, kromě vzduchovky, jsem nikdy nestřílel, ale zde jsem si mohl vyzkoušet střelbu hned z několika zbraní, od krátkých až po dlouhé. Samozřejmě před samotnou střelbou byla vysvětlena základní pravidla zacházení a ovládání jednotlivých zbraní. Doporučuji všem bez rozdílu věku a pohlaví. Poděkování týmu Umím přežít.

Michal, 35 let

Kurz bezkonfliktní sebeobrany „Systema“ pod vedení výborného instruktora a profíka pana Sýkory, musím doporučit všem, kdo by se chtěl naučit bránit proti napadení v jakékoliv situaci v běžném životě. Během 2 hodin nám bylo ukázáno několik typů obrany a chvatů, jak se bránit před různými způsoby napadení. Hned jsme si mohli všechno vyzkoušet a trénovat pod odborným dohledem. Určitě budu na tyto kurzy chodit často.

Lucie, 35 let

Výborné kurzy, zkušení lektoři. Možnost výběru z mnoha aktivit. Zajímají mne především kurzy přežití, které hodnotím na jedničku.