Počítá se pouze to, co máš u sebe

Ladislav Aladar Cásek

Ladislav Aladar Cásek, nar. 9. dubna 1972

Cestovatel, dobrodruh a především motorkář. Každoročně se na své motorce prohání Evropou a o svých cestách informuje širokou veřejnost na FB stránkách. Do září letošního roku, byl přispívatelem článků na již nefunkčních stránkách Dopravní omezení.cz v sekci „Garáž“, kde zveřejňoval odborné i laické články a reportáže o motorkářích pod přezdívkou Aladar. Za svoji životní událost považuje koupi motorky a účast na vytvoření rekordu v počtu motorek stejného typu na jednom místě (Pelhřimov 2016), kde byl zároveň pokořen světový rekord o dva motocykly.

V roce 2003 společně s manželkou sestavili kuchařku, která byla nakonec vydána ve dvou výtiscích. V letech (2007 – 2009), v časopise Rybářství v rubrice „příběhy čtenářů“ vyšlo několik jeho článků, tzv. Příběhy od vody, kde především čerpal z vlastních zkušeností a zážitků.

V dnešní době přislíbil spolupráci s Umím přežít, kde by rád psal a zveřejňoval články s dobrodružnou a cestovatelskou tématikou.

Články autora:
Ladislav Aladar Cásek

Ladislav Aladar Cásek

Ladislav Aladar Cásek, nar. 9. dubna 1972. Cestovatel, dobrodruh a především motorkář. Každoročně se na své motorce prohání Evropou a o svých cestách informuje širokou veřejnost na FB stránkách.