Zavírací nůž Cold Steel Crater C33X

Dostupnost:

Do týdne
Vyberte jednu z dostupných variant, prosím:
990 Kč
38,83 €
Vyberte variantu

Od svého dvojčete – nože Leatherman CRATER® C33 – se prakticky neliší a také Leatherman CRATER® C33X nese všechny atributy skvělého a super lehkého zavíracího nože. V pouhých 67 gramech materiálu se skrývá lehoučká rukojeť ze sklolaminátových vláken (tudíž bez dodatečného vyztužení ocelí), čepel z prémiové oceli 420HC, karabina kombinovaná s otvírákem na láhve, pojistky proti nechtěnému zavření obou nástrojů a také klip na přichycení nástroje k opasku či kapse. Jediný rozdíl najdete v čepeli nože: ta na noži s koncovým označením C33X je takzvaně kombinovaná, tudíž kromě klasického rovného ostří je část čepele „zubatá“ – což je ostří vhodné zejména pro přeříznutí lana či jiných třepivých materiálů. V dostání také ve variantě s atraktivní černou čepelí.

Balení obsahuje: nůž, samolepku 100% originál, návod

Parametry:

Délka čepele - 6,6 cm

Délka zavřeného nástroje - 9,82 cm

Hmotnost - 66,9 g

 
  1. Nůž z oceli 420HC (Combo čepel C33x/ rovná čepel C33)

  2. Otvírák na lahve/karabina

  

420HC STAINLESS STEEL

Vylepšená nerezová ocel s vysokým obsahem uhlíku. Toto provedení nerezové oceli se osvědčilo při výrobě vysoce kvalitního nářadí.  Tepelným zpracováním této oceli bylo dále dosaženo optimální pevnosti a výdrže u multitoolů Leatherman, tím je dosaženo vysoké odolnosti proti opotřebení.

  

GLASS-FILLED NYLON

Termoplastický materiál, jehož síla je vylepšená přidáním skleněných vláken. To způsobilo vynikající výdrž bez zvýšení hmotnosti. Sklem vyztužené nylonové rukojeti jsou tak pevné, že není nutná vnitřní ocelová konstrukce, čímž se snižuje váha, a proto se využívá u nožů Leatherman.

  

DLC COATING

Je nátěr na bázi uhlíku, který vykazuje unikátní vlastnosti přírodního diamantu. Aplikuje se proti poškrábání a odolnosti proti korozi.

  

BLACK OXIDE

Povrchová úprava, která je ideální pro situace, kdy prozrazení Vaší pozice by mohlo mít fatální následky. Tuto úpravu ocení hlavně armáda, neboť rapidně snižuje odlesky a odrazy.