Paracord náramek Salomon

Dostupnost:

Do týdne
Vyberte jednu z dostupných variant, prosím:
149 Kč
5,84 €
Vyberte variantu

Paracord náramek Salomon je pravděpodobně nejrozšířenější náramek z paracordu. Je upletený z kvalitní padákové šňůry o průměru 4mm a nosnosti až 250kg. Jeho rozmotáním získáte prostředek pro nouzové slanění, tkaničky do bot nebo třeba pro stavbu improvizovaného bivakovacího příštřešku.

Rozmotáním náramku Solomon získáte až 2,5m dlouhou šňůru v závislosti na zvolené velikosti. Šířka náramku je cca 2cm.

Dle obvodu zápěstí vyberete jednu ze 3 možných velikostí a to pro obvod ruky 18-19cm MEDIUM, 19-20cm LARGE a pro 20-21cm XLARGE.

Paracord náramek Salomon:

  •  Stylový doplněk
  •  Nejrozšířenější model
  •  Nízkoprofilové zapínání
  •  Až 2,5 metry paracordu o nosnosti 250kg

Jakou mám vybrat velikost náramku?

Nejprve je třeba si změřit obvod zápěstí. Ideální pomůckou je krejčovský metr. Pokud jej nemáte k dispozici, lze použít jakýkoli provaz, pruh papíru nebo látky, obtočit s ním své zápěstí, fixou udělat značku a tuto délku změřit pomocí pravítka.

Dále stačí už jen vybrat konkrétní velikost Vašeho nového náramku. Chcete-li, aby náramek dobře držel na ruce, zvolte menší velikost. Chcete-li mít náramek více volnější, zvolte větší velikost.

Př.: změřili jste obvod zápěstí 18cm. V tabulce si najdete 2 velikosti pro tuto hodnotu a zvolíte si, jak moc by měl být náramek volný. Pokud má být volnější, zvolte vel. M. Pokud více natěsno, zvolte vel. S.                        

Pro snadnější rozhodování - obecně platí, že mužům nejčastěji sedí velikost L a ženám M. V případě, že si nejste jistí velikostí, volte vždy větší. Pokud by se stalo, že netrefíte správnou velikost náramku, napište nám a problém obratem vyřešíme k Vaší plné spokojenosti.

Velikost M / Medium - 18-19cm (obvod zápěstí, nikoliv délka náramku)

Velikost L / Large - 19-20 cm (obvod zápěstí, nikoliv délka náramku)

Velikost XL/ X Large - 20-21 cm (obvod zápěstí, nikoliv délka náramku)