Počítá se pouze to, co máš u sebe

Reference

 • Pavel, 48 let Pavel, 48 let

  Survivalový výcvik byl perfektní. Klidná lokalita uprostřed lesů, zkušený instruktor s darem předávat informace. Rozdělávání ohně a stanování v dešti, člověk zjistí, že po nějaké době promokne i nepromoknutelné... Informace praktické, podány srozumitelně a vše si lze bezpečně vyzkoušet.

  Lucie, 35 let Lucie, 35 let

  Výborné kurzy, zkušení lektoři. Možnost výběru z mnoha aktivit. Zajímají mne především kurzy přežití, které hodnotím na jedničku.

 • Patrik, 23 let Patrik, 23 let

  Zábavná střelba byla rozhodně super. Pro mě první zkušenost na střelnici. Pan instruktor všechno srozumitelně vysvětlil, představil a popsal jednotlivé zbraně, případně i něco z jejich historie. Takže určitě doporučuji vyzkoušet!!

  Michal, 35 let Michal, 35 let

  Ze střelné zbraně, kromě vzduchovky, jsem nikdy nestřílel, ale zde jsem si mohl vyzkoušet střelbu hned z několika zbraní, od krátkých až po dlouhé. Samozřejmě před samotnou střelbou byla vysvětlena základní pravidla zacházení a ovládání jednotlivých zbraní. Doporučuji všem bez rozdílu věku a pohlaví. Poděkování týmu Umím přežít.

 • Michal, 35 let Michal, 35 let

  Kurz bezkonfliktní sebeobrany „Systema“ pod vedení výborného instruktora a profíka pana Sýkory, musím doporučit všem, kdo by se chtěl naučit bránit proti napadení v jakékoliv situaci v běžném životě. Během 2 hodin nám bylo ukázáno několik typů obrany a chvatů, jak se bránit před různými způsoby napadení. Hned jsme si mohli všechno vyzkoušet a trénovat pod odborným dohledem. Určitě budu na tyto kurzy chodit často.