Evakuační zavazadlo

Kuřim

Termíny:

29.8.2019
V čase: od 17:00 - max 20:00 hodin
Volných míst: 6
1 000 Kč
39,22 €

Evakuační zavazadlo

Pokud se stane nějaká katastrofa, vypadne proud, nebo přestane platit měna, co budete dělat? Máte u sebe doma, nebo v autě neustále vše připravené? Chytnu a jdu? Kdo je připraven, není ohrožen, aneb jak říkáme: "Počítá se pouze to, co máš u sebe"
Pro tento případ jsme nachystali jednodenní kurz, kde se dozvíte, co se dá do tohoto zavazadla sbalit, co byste tam určitě měli mít a jak s tím pracovat. Dostanete rady a tipy jak pro jednotlivce, tak pro celou rodinu.


Jak by mělo vypadat evakuační zavazadlo?

Pokud dojde k ohrožení, kdy je nutné na více než jeden den opustit domácnost, je třeba si připravit evakuační zavazadlo pro sebe i ostatní členy domácnosti. Platí zásada, že každá osoba by měla mít jen jedno zavazadlo, ideální je batoh, protože máte obě ruce volné a nejlépe mít připravený jeden v autě a druhý doma.

Kdy se Vám může evakuační zavazadlo hodit?

Při povodních a jiných živelných pohromách, při vyhlášení evakuace apod.

Popis kurzu:

Připravíme Vás a Vaši rodinu na katastrofy, které bohužel mohou v dnešní době nastat. Budeme diskutovat o tom, co má takové zavazadlo obsahovat, co je třeba a jak co použít apod., a také Vám budou zodpovězeny všechny Vaše dotazy. Dále tento batoh využijete na dalších našich kurzech, kde na tento kurz navazuje například Blackout

Všechny ostatní důležité a podrobné informace a materiály, budou předávány každému účastníkovi zvlášť po objednání kurzu.

Minimální počet účastníků 2, maximální v jeden termín 6.

Nevyhovuje Vám termín? Chtěli byste absolvovat kurz, ale na jiném místě? Je zde možnost individuální domluvy a plánování, včetně místa konání :-) Obraťte se na nás se svou představou ;-)

Kontaktovat nás můžete zde.

 Po absolvování kurzu každý účastník získá Certifikát :-)