Počítá se pouze to, co máš u sebe

O nás

 

Společnost Umím přežít s.r.o. se řídí heslem  „Počítá se pouze to, co máš u sebe„ - čímž myslíme hlavně vědomosti a umění, které nosíte v hlavě, to Vám totiž nikdy nikdo nevezme a které Vám rádi předáme prostřednictvím našich instruktorů, kteří ve svém oboru pracují dlouho a svoje zkušenosti nabrali v minulosti jako příslušníci ozbrojených sil, státní správy a dalších speciálních subjektů. Plnili úkoly zvláštního významu a to i v zahraničí, někteří z nich pracují v naší firmě jako externisté. Veškeré kurzy provádíme nejenom na území ČR, ale i po celém světě dle zaměření a potřeb našich klientů. Z velké části pracujeme na doporučení, na kterém si zakládáme. Proto se zaměřujeme na našich kurzech jak na děti a celé rodiny, tak na jednotlivce. Uvědomujeme si, že základ je rodina, rodina, o kterou se každý z nás chce postarat. Jak praví staré moudré přísloví, co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.


Kurzy děláme pro: 

rodiny s dětmi

jednotlivce - muže i ženy

firmy -  a to jak zážitkové tak vzdělávací akce

pro vojáky nebo policisty, kteří se chtějí posunout ve své profesní 
rovině a ve svém zaměření dál.

 

Podporujeme Nadační fond 601.skupiny speciálních sil. Pokud jej chcete podpořit spolu s námi, automaticky příspíváte účastí na kurzech, které pořádáme.  

 

Více se dozvíte zde.

Naši instruktoři sloužili jak v armádě ČR, stejně jako v jiných složkách státu, včetně různých speciálních útvarů. Svoje zkušenosti nasbírali jednak v nejrůznějších misích po celé zeměkouli, od Kosova přes Afghánistán, až po státy, které možná ani neznáte, a to ve službách státu, nebo soukromém sektoru.