Taktické pero ESP s rozbíječem skel

Dostupnost:

Skladem
Vyberte jednu z dostupných variant, prosím:
418 Kč
16,40 €
Vyberte variantu

Taktické pero je dokonalou kombinací kuličkového pera a kubotanu. Jedná se o nenápadný obranný prostředek, který budete mít vždy po ruce, a přesto nepřilákáte pozornost ostatních. Perem tak můžete provádět různé údery či tlaky na nervové body útočníka. Jeho ergonomický tvar a vroubkování zaručují jistý úchop.

Na šroubovacím uzávěru pera se nachází rozbíječ skel vyrobený z karbidu wolframu.Jedná se o extrémně tvrdý kov, který spolehlivě rozruší povrch skla i nepříliš silným úderem. Víčko také obsahuje klip umožňující bezpečné uchycení pera, například v náprsní kapse. Uzávěr je možné našroubovat na oba konce taktického pera.

Pero je vyrobené z vysoce odolného duralu typu 6061, který se používá při výrobě letadel. Jeho povrch je navíc zušlechtěn speciálním typem povrchové úpravy – oděruvzdorným eloxováním.

Náplň modré barvy s šířkou stopy 0,5 mm lze snadno vyměnit. Pero dodáváme v exkluzivní dárkové kazetě. Barevné provedení: černá nebo titan. Taktické pero typu KBT-02 nelze prodávat v Německu.

 

Označení pera Barva Délka Průměr Hmotnost
KBT-02-B černá 160 mm 15 mm 50 g
KBT-02-T titan
KBT-03-B černá 145 mm 14 mm 37 g
KBT-03-T titan